Fenerbahçe’de transfere şartlı onay! Karar verildi

Başkan Ali Koç’un aday olup görevine devam etmesi beklenirken, sarı-lacivertli takımda ilk 11’in değişilmez isimleri olan Ferdi Kadıoğlu, Oosterwolde ve İsmail Yüksek başta olmak üzere birçok futbolcu Avrupa kulüplerinin radarına girmiş durumda.

Yönetim, kapılarını çalacak olan kulüpler karşısında tok satıcı rolünü oynayacak. Birçok oyuncusundan yüksek kazanç bekleyen yönetim belirlenen tutarda teklif gelmemesi halinde kadroyu koruyacak.

Bunun en büyük sebebi daha önceki sezonlarda yaz döneminde fazla transfer yapılması ve uyum sorunu yaşanması. Sarı-lacivertli idareciler bu yüzden özellikle bu sezon birçok maçta değişmeyen iskelet kadroyu koruyarak gelecek sezon sorunla karşılaşmak istemiyor.

ALTERNATİFSİZ FERDİ

Fenerbahçe’de Teknik Direktör İsmail Kartal’ın kalan 4 karşılaşmadaki vazgeçilmezi Ferdi Kadıoğlu olacak. Jayden Oosterwolde’nin sezonu kapatmasının ardından alternatifsiz kalan tek bölge sol bek oldu. Süper Lig’de 5 maçtır kart sınırında oynayan milli futbolcu, cezalı duruma düşerse ya da herhangi bir sakatlık yaşarsa asıl mevkii sağ bek olan Mert Müldür onun yerine forma giyecek.

Ferdi ile bir konuşma yapan İsmail Kartal’ın, “Sona son dört maçta çok ihtiyacım var. Gereksiz kart görmeni istemiyorum. Bu yüzden hiçbir şekilde hakeme itirazda bulunma” dediği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir